Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Před OC Plaza došlo ke střetu auta se dvěma dětmi

Na místě zasahovali záchranáři a policisté v tuto chvíli nehodu šetří

2. května 2022 17:23 , aktualizace 17:34

Doprava Nehody

     Dnes po půl páté odpoledne došlo před obchodním centrem Plaza na přechodu, respektive v místě určeném pro přecházení na tramvajovou zastávku, k dopravní nehodě, při které osobní vůz Škoda srazil dvě děti.
     První na místě zasahovali strážníci městské policie, kteří zraněné chlapce ve věku asi deset a osm let ošetřili, uklidnili a po příjezdu záchranné služby je předali záchranářům.

     Podle svědků k nehodě mělo dojít tak, že řidička středního věku, která jela s vozidlem Škoda Rapid ve směru od centra na Skvrňany uvízla před OC Plaza v koloně způsobené prací na silnici, v prostoru mezi dvěma přechody od Plazy na tramvajovou zastávku, tedy až za semaforem.
     Když žena popojížděla v koloně, na přechodu pro chodce padla zelená a dva chlapci se rozběhli směrem k Plaze, přičemž do nich řidička v malé rychlosti narazila.

     Záchranáři oba chlapce po ošetření na místě transportovali do nemocnice. Dle informací z místa by snad jejich zranění neměla být vážná.
     Policisté na místě nyní šetří okolnosti nehody, zatím je možné pouze uvést, že dechová zkouška u řidičky byla provedena s negativním výsledkem.

     Nehoda blokuje jeden jízdní pruh, místo je ale s opatrností průjezdné.


T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.