Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Opilý a zfetovaný řidič chtěl utéct od nehody, jenže si ho podali svědci

Nehoda u Remusu měla nečekanou a pro viníka velmi nemilou dohru

Autor: Jana Holá neděle 5. května 11:58 , aktualizace úterý 7. května 13:20

Nehody Zadržení pachatele

Partner článku – G.O.A.T.


     Včera kolem sedmé hodiny večer došlo v Plzni u Remusu k dopravní nehodě, která měla nečekanou a pro viníka velmi nemilou dohru.

     "Právě jsme přijeli na parkoviště a slyšeli hroznou ránu. Běželi jsme se tam podívat, jestli se někomu někomu něco nestalo a viděli nehodu, jak tam někdo najel do zaparkovaných aut.
     Viník se snažil vycouvat, ale nešlo mu to, tak vystoupil a začal nám tvrdit, že to není tak hrozný, že policie není potřeba. Pak začal utíkat přes parkoviště. Můj syn a ještě nějaký pán ho pronásledovali, chytli ho a dovedli zpátky. On pak i přiznal, že je pod vlivem a nic moc si z toho nedělal,"
popsala nám událost pohotová svědkyně.

     "Řidič narozený v roce 1993 jel s vozidlem Renault po Studentské ulici ve směru od Gerské, odbočil vpravo a narazil do zaparkovaného vozu Seat, který bylo vlivem nárazu odražen na další zaparkované vozidlo Peugeot. Řidič se pokusil o útěk z místa dopravní nehody, ale byl zadržen svědky.
     Policisté si muže převzali a provedli u něj dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která byla pozitivní s výsledkem 2,14 promile a pozitivní byl i orientační test na drogy, který detekoval na THC a kokain. Řidič následně odmítl lékařské vyšetření,"
uvedla nám k události mluvčí policie s tím, že policisté se případem dále zabývají.

     Oběma pohotovým mužům samozřejmě gratulujeme k perfektní práci!


G.O.A.T.

Naše realitní kancelář je tady, abychom vám pomohli uskutečnit vaše sny o novém bydlení. S mnohaletými zkušenostmi na trhu s nemovitostmi jsme se stali spolehlivým partnerem pro prodej, pronájem a správou nemovitosti.