Aktuálně

Čelní střet, převrácený bagr, nedání přednosti - jeden mrtvý a několik zraněných

U Nepomuku se převrátil bagr, v Plzni havarovala dvě auta a u Andělské hory je čelní střet

11. srpna 2018 19:57 , aktualizace 20:46

Partner článku – Delta Plzeň

     Dnes v podvečer došlo prakticky současně ke třem vážným dopravním nehodám se zraněním lidí.

     Nejprve se po šesté odpoledne převrátil menší bagr nedaleko Nepomuku u Životic a dle informací z místa pod sebou zaklínil řidiče narozeného v roce 1993. Na místo vyjeli policisté, záchranáři i hasiči.    
     K události došlo na soukromém pozemku, kde muž upravoval terén s malým bagrem. Zatím z neznámého důvodu se stroj převrátil a pod sebou zaklínil řidiče. Muži na pomoc přispěchal soused a poskytl mu potřebnou pomoc do příjezdu IZS. Muže se zraněním nohy po ošetření transportovali záchranáři při vědomí do nemocnice.

     Po sedmé večer došlo k dopravní nehodě v Plzni na Lochotíně u Plzeňky, kde se střetla dvě osobní vozidla. Z místa bylo také hlášeno zranění, takže i sem jely všechny základní složky IZS.
     Dle prvotních informací bylo na vině nedání přednosti a došlo k bočnímu střetu vozidel Škoda a Renault, kdy řidička Renaultu nedala přednost řidiči Škody.
    Vozidlo Škoda Superb řídil pětašedesátiletý muž a vozidlo Renault Megane řídila devatenáctiletá dívka, s kterou ve voze cestovala ještě šestačtyřicetiletá žena.
     Během střetu byla zraněna spolujezdkyně z Megana, kterou se zraněním transportovali záchranáři do nemocnice.

     K zatím nejvážnější dopravní nehodě došlo v půl osmé večer u Andělské hory u odbočky na Žalmanov. Zde je hlášen čelní střet dvou osobních vozů a již je potvrzen jeden mrtvý člověk. Na místo opět vyjeli policisté, záchranáři i hasiči.
     Silnice je zde neprůjezdná a policisté provádí odklon dopravy. Podrobnosti budeme aktualizovat až zítra.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.