Pátrání

Nejprve cestoval na spřáhle vagónu, pak blokoval odjezd vlaku

Po muži, který ohrozil svůj život a způsobil zpoždění vlaku, pátrají policisté

Autor: Petr Novák čtvrtek 13. června 15:07 , aktualizace středa 3. července 13:13

Pátrání

     Se svým životem pořádně hazardoval muž, který v úterý v půl deváté večer cestoval na železniční trati mezi Nezvěsticemi a Zdemyslicemi na Plzeňsku na spřáhle vagónu vlaku a způsobil tam mimo jiné jeho značné zpoždění.

     "Podle dosud zjištěných skutečností nasedl dosud neznámý pachatel ve vlakové stanici na spřáhlo posledního vagonu vlakové soupravy a na této se vezl. Osoby si po nějaké době všiml strojvedoucí, který proto okamžitě zastavil vlak. Osoba následně ze spřáhla slezla a pokračovala pěšky po kolejích před vlakovou soupravou, čímž znemožnila vlaku pokračovat v jízdě. Dle prvotních informací z místa se mělo jednat o muže, který poté z kolejiště odešel neznámo kam," popsala tisková mluvčí policie.

     Po neznámém muži, který způsobil zpoždění vlaku, nyní pátrají policisté.
     "Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a po dosud neznámé osobě pátrají. Zároveň žádají všechny občany, kteří by mohli k případu nebo k osobě podat jakoukoliv informaci, aby se osobně dostavili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na bezplatnou linku 158," doplnila mluvčí policie.

Foto ilustrační z podobného případu

Porsche Plzeň

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. je 100% dceřiná společnost rakouské firmy Porsche Inter Auto se sídlem v Salzburgu, jejímž vlastníkem je společnost Porsche Holding Salzburg.