Foto

Němec umřel v autě během sexu s prostitutkou

Vozidlo Audi s mrtvým řidičem a oblékající se prostitutkou se samovolně rozjelo a havarovalo

22. března 2018 13:05 , aktualizace 13:42

Cizinci Nehody Prostituce Smrt Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Jako každý den vyjížděly i včera všechny složky IZS k vážným nehodám, v jednom případě dokonce s úmrtím řidiče, ale právě u tohoto případu se ukázalo, že vše může být jinak, než se zdá.

Sexuální hrátky se mu staly osudnými

     K původně nahlášené nehodě u Chrastavic nedaleko Domažlic vyjížděly složky IZS po deváté hodině večer. Vozidlo Audi narazilo bokem do stromu a v něm se nacházel německý řidič bez známek života. O jeho život bojovali záchranáři za pomoci hasičů, bohužel ale neúspěšně.
     Od začátku bylo zřejmé, že řidič nezemřel díky této nehodě. Vysvětlení mužova úmrtí bylo poněkud kuriózní:
     V noci na dnešek si dvaašedesátiletý Němec vybral v Domažlicích pětatřicetiletou ženu, se kterou společně odjeli k obci Chrastavice. Zde ve vozidle začala žena muži poskytovat sjednané služby, které zákazníka natolik rozpálily, že těsně po vyvrcholení zemřel.
     Špatně zabezpečené vozidlo Audi s mrtvým řidičem a oblékající se prostitutkou se samovolně rozjelo, sjelo mimo zpevněnou část polní cesty, bokem narazilo do stromu a zastavilo se, přičemž byla prostitutka lehce zraněna.
     "Přivolaná lékařka konstatovala smrt muže a jako předběžnou příčinu úmrtí určila srdeční selhání. Vyloučila souvislost úmrtí s dopravní nehodou a nařídila zdravotní pitvu zemřelého. Případem se dále zabývají kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování Domažlice," uvedli policisté.
     Pokud nedošlo k zaplacení poskytnutých služeb, může se žena v rámci dědického řízení obrátit s žádostí o proplacení na pozůstalé v Německu.

K další vážné nehodě došlo na Stříbrsku

       Včera po čtvrt na šest odpoledne došlo k havárii osobního vozu Volkswagen u obce Svojšín, kde řidič narozený v roce 1999 nepřizpůsobil rychlost, dostal smyk, vyjel mimo vozovku a jeho vozidlo se převrátilo do příkopu.
     Podle svědka utrpěl mladý řidič při havárii krvácivá zranění a možná i zlomeninu. 
     „Muže jsme po ošetření na místě při vědomí transportovali vzhledem k mechanismu úrazu na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín,“ uvedl nám tiskový mluvčí záchranářů.
     Na místě zasahovaly všechny záchranné složky.

FOTO: HZS a KRIMI-PLZEŇ


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.