Nemrtvý silně krvácel nekrev

Na pomoc muži v nouzi vyjížděli záchranáři i policie

25. března 2019 11:50 , aktualizace 11:54

Partner článku – Delta Plzeň

     V sobotu kolem desáté večer přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o tom, že v ulici Dukelská v Domažlicích leží na chodníku nějaký muž z pod něj se vylévá větší množství krve.
     "Na místo ihned byla vyslána hlídka domažlických policistů. Po příjezdu na místo se tam již nacházeli zdravotníci, kteří zjišťovali zdravotní stav muže ležícího na chodníku. Oznamovatelka policistům uvedla, že viděla, jak muž zavrávoral a upadl na chodník. Obávala se, že se mohl pádem zranit, neboť se vedle něj na chodníku objevila velká červená skvrna a proto zavolala i záchranku," uvedla mluvčí policie.
     Policisté ztotožnili muže na chodníku, jednalo se o jednapadesátiletého cizince. Vyzvali ho k dechové zkoušce, která byla s výsledkem pozitivním 2,72 promile alkoholu v krvi. Po vyšetření muže bylo zjištěno, že při pádu žádné zranění neutrpěl, červená skvrna na chodníku byl rozlitý rajčatový džus, který si opilec nesl v kapse.

Foto: Ilustrační

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.