Foto Video

Řidič ze záhadné víkendové nehody je již mimo ohrožení života

Řidiče z místa transportovali v bezvědomí, jak k nehodě došlo, zatím jasné není

1. února 2021 13:19 , aktualizace 13:24

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

Aktualizujeme:
     Řidič vozu utrpěl mnohačetná poranění, podle mluvčí nemocnice je již naštěstí mimo ohrožení života, ale samozřejmě je stále hospitalizovaný. Příčina nehody je stále v šetření.

Původní článek
     V pátek večer před osmou hodinou došlo za Plzní u čerpací stanice Mol na odpočívadle Lesní zátiší k velmi vážné a hlavně naprosto nepochopitelné dopravní nehodě osobního auta. Podle několika svědků seděl řidič ve vozidle značky Volkswagen Passat u vchodu do čerpací stanice a ve voze byl sám.
     Řidič se náhle velmi zprudka rozjel přímo na podzemní nádrže paliv, přejel jejich více než dvacet centimetrů vysoká víka, smetl elektrický rozvaděč, napříč přejel silnici za čerpačkou, vletěl do příkopu, projel ho, vyjel na svah za ním, kde ještě najel na plot a čelně naboural do billboardu, který porazil.

     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči společně se záchranáři řidiče ležícího v bezvědomí napříč přes sedačky vozu vyprostili bez použití nářadí. Poté ho záchranáři dlouze stabilizovali v sanitce a následně ho transportovali do nemocnice. "Muže jsme transportovali ve velmi vážném stavu, v bezvědomí a na plicní ventilaci na Emergency do Fakultní nemocnice na Lochotín," uvedla nám mluvčí záchranářů.
     Vzhledem k vážnému zdravotnímu stavu nebyl muž samozřejmě schopen testu na přítomnost alkoholu či drog, ale svědci na místě uváděli, že ve voze byl údajně cítit alkohol.
     Na místě nikdo, tedy záchranné složky ani přítomní přátelé muže netušili, jak k této nehodě mohlo dojít, a proto jsme s vydáním článku čekali na dnešek, zda již bude nějaké vysvětlení. Bohužel ani dnes nemohla mluvčí policie objasnit příčinu této nehody, pouze nám doplnila, že se jednalo o muže narozeného v roce 1987, a že dopravní policisté stále vše šetří. Výslechu řidič zatím bohužel schopen není.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!