Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Páreček recidivistů se naštěstí neplánoval rozmnožit

Až tři roky vězení hrozí dvojici kriminálníků za krádež více než stovky kondomů

čtvrtek 26. března 11:19 , aktualizace 11:42

Krádež

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     Nepoučitelný páreček zlodějů skončil opět v rukou policistů.
     "Začátkem tohoto týdne sdělili policisté podezření ze spáchání přečinu krádeže sedmatřicetileté ženě z Plzně a pětatřicetiletému muži z Rokycanska, kteří společně dne 12. února krátce před druhou hodinou odpoledne v Plzni na Lochotíně v obchodě s drogistickým zbožím odcizili hned 24 balení kondomů, tedy dohromady 108 kusů v hodnotě téměř 3800 korun," popsala tisková mluvčí policie. 
     Zatímco žena zabavila obsluhu prodejny, naskládal si její partner několik balení kondomů do batohu a bez zaplacení prodejnu opustil. Další balení kondomů si poté nabrala do kabelky žena, a také prošla pokladní zónou bez zaplacení ven z prodejny.
     Později, kolem půl šesté večer se ale zlodějka zřejmě rozhodla se navíc pro partnera ještě zkrášlit a tak do drogerie vyrazila znovu, tentokrát sama a z oddělení s dekorativní kosmetikou si uschovanou v rukávu bundy odnesla bez placení ještě řasenku.
     "Tohoto jednání se muž a žena dopustili i přesto, že byli za takový čin v posledních třech letech pravomocně odsouzeni," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že v případě uznání viny jim v pravomocném odsouzení může hrozit až tříletý trest odnětí svobody. Podle našich informací je žena zkušená zlodějka a muž má za sebou dokonce i loupež.

Foto ilustrační

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.