Foto Video

Místo mladé striptérky poznali statnou sestru na záchytce

Nepustili je do Strip baru a tak se poprali s parkovacím automatem

17. listopadu 2021 15:08 , aktualizace 21:48

Alkohol Vandalství Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Mraknet

     V noci z úterý na středu se dva opilí a velmi hluční muži domáhali vstupu do Strip baru Pamela v Plzni. Vzhledem k jejich stavu ale do podniku nebyli vpuštěni, a tak začali na ulici hlasitě řvát a dělat nepořádek.
     Na místo přijela hlídka policie, která muže napomenula a jako již tradičně musela vyslechnout průpovídky o bezpráví, policejní šikaně i o tom, jak oni platí daně a proto by je policisté neměli obtěžovat. Protože se muži krom hluku a hloupých řečí ničeho nedopouštěli, policisté jim dali šanci se uklidnit a odejít jen s ústní domluvou.

     Opilci se ale po chvíli vrátili a jeden z nich si vybil zlost na parkovacím automatu, který se snažil vyvrátit ze země. Na místo tedy opět musely vyjet hlídky policie a muži se pokusili utéct, každý na jinou stranu. Oba byli samozřejmě chyceni a jeden z nich se vzpíral zadržení, takže policisté museli k jeho zklidnění použít i donucovací prostředky.


      Ze zadrženého muže, nyní již bez podpory parťáka, před kterým by se mohl vytahovat, rychle předchozí statečnost spadla, zjihl a s policisty náhle plně spolupracoval. Oba muži, jeden narozený v roce 1981 a druhý 1978, nadýchali více než dvě promile, takže noc strávili na záchytce, kde si je ráno policisté vyzvedli a převezli k výslechu.
     Policisté se dál případem zabývají a čekají na vyčíslení škody na parkovacím automatu.   


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.