Nešikovnému zloději v Plaze vypadl revolver

Policisté po mladíkovi pátrali po celém centru Plzně

28. listopadu 2019 20:31 , aktualizace 20:34

Partner článku – Alfa Tactical

     Mladý zlodějíček dnes odpoledne pořádně vyděsil prodavačku obchodu Cropp v OC Plaza Plzeň. Mladík se v obchodě převlékl do vystavené bundy a v té se pokusil odejít bez zaplacení. Pohotová prodavačka se ho pokusila chytnout, mladík se ale jí vyškubl a během toho mu vypadl revolver.
     Zloděj zbraň zvedl a z místa uprchl. Po ozbrojeném zloději okamžitě začalo pátrat několik hlídek policie. Samozřejmě nikdo nemohl tušit, zda jde o maketu, airsoftovou, plynovou či skutečnou zbraň a policisté tedy museli postupovat jako kdyby byla zbraň ostrá. 
     Podle popisu a ve spolupráci s obsluhou městského kamerového systému, byl mladík asi za půl hodiny později spatřen na Americké třídě. Na místo vyjelo několik hlídek policie a zloděje zadržely. Dle mluvčí policie byla u muže narozeného v roce 1999 nalezená zbraň naštěstí pouze plynovka.

Foto: Ilustrační, zabavená plynovka z jiného případu

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.