Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Nestyděl se okrást vlastní babičku

Dvacetiletému povedenému vnoučkovi nyní hrozí trest až tři roky vězení

čtvrtek 1. února 13:19 , aktualizace 13:19

Krádež

Partner článku – Za oponou


     Najdou se bohužel i lidé, kteří pro peníze udělají doslova cokoli. Jedním z nich je například mladý muž, který v loňském roce neváhal okrást ani vlastní babičku.

     "Mladý muž přišel kolem půl čtvrté odpoledne k domu v Chebu, kde bydlí jeho devětašedesátiletá babička. Měl využít toho, že se bavila s jiným mužem u vchodových dveří do bytu, přičemž přes pootevřené okno ve větrací poloze vnikl do jejího přízemního bytu, prohledal ho a odcizil z něj peněženku s finanční hotovostí a také platební kartu.
     Obviněný muž poté využil toho, že z minulosti znal PIN k platební kartě a jen několik málo minut poté z platební karty u jednoho z bankomatů provedl výběr finanční hotovosti,"
popsal tiskový mluvčí policie s tím, že svým jednáním měl muž babičce způsobit škodu přibližně 41 tisíc korun. 

      Kriminalisté zahájili trestní stíhání dvacetiletého muže z Chebska, kterého obvinili ze spáchání přečinů krádeže, porušování domovní svobody a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky. 

Foto ilustrační

Za oponou

Jistota skvělého jídla a pití, vynikající gastronomické zážitky, unikátní a inspirativní prostředí... Chutě. Radost. Zážitky. ZA OPONOU.