Foto

Neviděli jste Jessicu Gáborovou?

Dívka svěřená do ústavní výchovy při vycházce v Plzni utekla

19. listopadu 2019 15:54 , aktualizace 16:00

Pátrání

Partner článku – Eldar Taxi

     Policisté pátrají po pohřešované dívce, na základě soudního rozhodnutí svěřené do ústavní výchovy. V sobotu 9. listopadu  krátce po čtvrté hodině odpoledne utekla při vycházce v Plzni na náměstí Republiky.
     Do současné doby se do výchovného zařízení v Plzni nevrátila zpět.

Jessica Gáborová

narozena 25. února 2004
trvalé bydliště Aš, Na Háji č.p. 2044,
t.č. svěřenec školského výchovného zařízení 

     Pohřešovaná Jessica je střední postavy vysoké cca 165 – 175 cm, má hnědozelené oči a rovné dlouhé vlasy odbarvené na blond. Je zdánlivého stáří 15 až 18 let.
     Markantem u dívky je tetování na ukazováku levé ruky – vytetované písmeno E, na levé ruce v její horní části má vytetován malý křížek a na předloktí levé ruky má několik jizev.   
     Na sobě měla naposledy oblečenou růžovou bundu, modrou mikinu a černé roztrhané džíny. Na nohou měla obuté tenisky.

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.