Foto

Neznámý cyklista skončil po střetu s autem v bezvědomí - Aktualizováno

Policie pátrá po totožnosti muže zraněného při včerejší nehodě u Štěnovického Borku

úterý 19. října 16:46 , aktualizace středa 20. října 14:33

Cyklista Nehody Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

Aktualizace

    Na základě zveřejněné pátrací relace se policistům podařilo ztotožnit zraněného muže narozeného v roce 1932. Za poskytnuté informace policisté děkují.

Původní článek

     V pondělí kolem páté hodiny odpoledne došlo na silnici mezi Štěnovickým Borkem a Čižicemi k dopravní nehodě, při které se střetl cyklista s osobním vozem Volkswagen Sharan řidiče narozeného v roce 1955. "Dle prvotních informací měl cyklista jet po polní cestě a v místě výjezdu z polní cesty na silnici dle všeho nedal přednost přijíždějícímu vozidlu," popsala tisková mluvčí policie.
     Při nehodě došlo k velmi vážnému zranění cyklisty a na místo vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a záchranáři si do péče převzali zraněného, který byl po ošetření na místě transportován do nemocnice. "Muž s mnohačetnými zraněními a poruchou vědomí byl transportován na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Požití alkoholu bylo u řidiče auta na místě vyloučeno provedenou dechovou zkouškou, u cyklisty nebylo možné dechovou zkoušku provést vzhledem k utrpěnému zranění, takže bylo zažádáno o odběr krve zraněného v nemocnici. "Dopravní policisté zjišťují veškeré okolnosti nehody i totožnost staršího cyklisty," doplnila mluvčí policie.

Foto: HZS

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!