Foto

Velká noční pátrací akce na všech plzeňských nádražích

Telefonát od ženy z Brna v noci zastavil příjezdy i odjezdy všech vlaků v Plzni

sobota 11. července 16:39 , aktualizace 16:40

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     V noci na dnešek zavolala v Brně žena na policii a oznámila, že jí její muž narozený v roce 1974 odjel do Plzně, je na nádraží a chce spáchat sebevraždu skokem pod vlak. Brněnští policisté samozřejmě okamžitě předali informaci kolegům do Plzně a zde začala velká pátrací akce, do které byli zapojeni strážníci, policisté i hasiči.

     Muž bohužel neuvedl, na kterém z plzeňských nádražích hodlá svůj čin uskutečnit, takže musely být propátrávány nejen všechny nádraží, ale také tratě mezi nimi. Samozřejmě jde o obrovský prostor, takže byly nasazeny veškeré dostupné síly a také byly zastaveny veškeré příjezdy i odjezdy všech vlaků v Plzni, včetně průjezdů těch nákladních.
     Zhruba po hodině bylo zjištěno, že muž se pohybuje mimo Plzeň a měl by být v okolí Dobřan, vlaky tedy byly uvolněny a akce se přesunula do nově určeného prostoru. 
     Dnes ráno pak byl muž nalezen ve velice špatném psychickém stavu v Dobřanech na nádraží, kde ho policisté předali záchranářům a ti jej transportovali do nemocnice, kde je muž nyní hospitalizovaný.


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.