Foto Video

Demoliční derby přiopilého kluka napříč zahradami

Noční závodění osmnáctiletého řidiče skončilo zraněním dvou lidí

27. července 2020 11:20 , aktualizace 11:25

Alkohol Nehody Záchranáři

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     V noci na dnešek došlo v okrajové části Nýřan, v ulici U Trati, k vážné dopravní nehodě. Vozidlo Opel Omega jelo velmi vysokou rychlostí ve směru do centra Nýřan, když v zatáčce dostalo smyk, škrtlo o roh budovy a proletělo plotem na pozemek zahrady. Zde vyvrátilo zabetonované sloupky, které se vozidlu dostaly pod podvozek, auto se otočilo se o 180°, proletělo plotem na sousední pozemek a zadní částí narazilo do sloupu vysokého napětí.
      Ve voze cestovali dva mladí muži, kteří zůstali oba zraněni. Nehodu viděl z okna svědek, který vše oznámil policii s tím, že minimálně jeden muž je asi vážně zraněný, protože leží na zemi a druhý u něj klečí. Na místo vyrazily všechny záchranné složky, ale ukázalo se, že oba mladíci měli velké štěstí, vyvázli totiž bez vážnějších zranění, jeden utrpěl zranění nohy, druhý hrudníku a oba samozřejmě měli zranění od airbagů.
     "Oba muže jsme transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Řidič narozený v roce 2002 policistům nadýchal 0,76 promile a opilý byl i jeho spolujezdec narozený v roce 2000.      

Foto z místa, jde o vozidlo Opel Omega (kryt motoru je však z BMW).

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.