Foto

Muž zamořený hmyzem sténal na ulici a hnily mu nohy

POZOR! V článku je i fotografie nevhodná pro slabé povahy!

pátek 24. června 13:22 , aktualizace 21:09

Bezdomovci Městská policie Záchranáři

Partner článku – KS Therm

     Ve středu ráno si hlídka Dopravní skupiny Městské policie Plzeň všimla staršího muže hroutícího se na lavičce v Kopeckého sadech, který zcela evidentně nebyl zdravotně v pořádku. Strážníci devětašedesátiletého muže zkontrolovali a zjistili, že se bez pomoci lékařů neobejde.

     Ačkoli totiž dechová zkouška na alkohol u muže ukázala jeho střízlivost, nebyl se sám schopen postavit na nohy a stěžoval si na jejich silnou bolest. Vzhledem k tomu, že mužovy končetiny obklopoval nejen skutečně velice silný zápach, ale i mračna hmyzu a v ranách měl červy, byli na místo přivoláni záchranáři, kteří seniora transportovali k ošetření do nemocničního zařízení.


O velice podobném případu jsme informovali i před několika lety:

Muž s červy v nohách

     Pozornost procházejících strážníků k sobě přitáhl muž, ležící na lavičce u Centrálního autobusového nádraží v Plzni. Ten byl přikrytý dekou, okolo něj se vznášel zápach a pod ním leželi červi.
     Čtyřiapadesátiletý Slovák byl při vědomí, s hlídkou strážníků komunikoval a tvrdil, že je v pořádku, jen s nohami má prý problém. Na potvrzení svých slov povytáhl nohavici a strážníkům se naskytl pohled na nohu zcela pokrytou červy. Zranění navíc značně zapáchalo a muži znemožňovalo chůzi.
     Vzhledem k těmto okolnostem strážníci okamžitě na místo přivolali záchranáře, která si muže převzali a transportovali ho do Fakultní nemocnice na Lochotíně.

Foto MP

 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.