Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Střet auta s jezdcem na elektrokoloběžce

Zraněný muž byl transportován do nemocnice

25. srpna 2023 09:27 , aktualizace 09:36

Nehody Záchranáři


      Včera v půl páté odpoledne došlo v Plzni na Francouzské třídě k dopravní nehodě, při které se jezdec na elektrokoloběžce střetl s osobním vozem.

      Při nehodě utrpěl muž na elektrokoloběžce zranění, takže na místo vyjeli krom policistů i záchranáři. "Muž narozený v roce 1981 utrpěl středně závažné poranění a byl transportován do Fakultní nemocnice Plzeň Bory," uvedli záchranáři.

      "Po cyklostezce na Francouzské třídě ve směru jízdy od Slovanské aleje k ulici Strnadova jel na elektrokoloběžce značky Technlive muž narozený v roce 1981. V prostoru, kde se křižuje cyklostezka s výjezdem z vnitrobloku Rychtaříkovy ulice, nedal přednost jedoucímu vozidlu Toyota řidiče narozeného v roce 1983, který jel po Rychtaříkově ulici ve směru jízdy od Kyjevské ulice k Francouzské třídě. Došlo ke střetu elektrokoloběžky a pravého boku vozidla Toyota," popsala nám průběh nehody tisková mluvčí policie s tím, že dechové zkoušky u obou účastníků dopravní nehody byly provedeny s negativním výsledkem. 

Foto ilustrační z obdobné nehody

 

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.