Foto

Střet auta s motocyklem

Policie šetří dopravní nehodu, při které byl zraněn mladý motorkář

čtvrtek 25. května 20:25 , aktualizace pátek 26. května 09:37

Doprava Nehody

Partner článku – Pdigital


     Včera po půl sedmé večer došlo v Domažlické ulici ve Stodu k dopravní nehodě, při které se střetl osobní automobil Škoda Rapid s motocyklem Yamaha. Z místa bylo hlášeno zranění motocyklisty, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. 

     Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněného a po ošetření na místě ho transportovali do nemocnice.

    "Podle prvotních informací jeli oba řidiči ve směru od Plzně a ve Stodu odbočovali na Mantov, načež chtěl řidič osobního vozu narozený v roce 1989 odbočit ještě vlevo na parkoviště. V tu chvíli ho ale již začal předjíždět motocyklista narozený v roce 2003 a došlo ke střetu," popsala tisková mluvčí policie s tím, že oba řidiči měli dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem a policisté se veškerými okolnostmi nehody včetně míry zavinění obou účastníků dále zabývají.

Foto HZS


Pdigital

Orientujeme se na výkonnostní kampaně a budování značky na sociálních sítích. Naší expertízou jsou PPC kampaně a správa sociálních sítí (obsah i výkonnostní kampaně).