Foto

Kachny a bezpečná vzdálenost

Řidička a kachny unikly bez zranění, šestnáctiletý motorkář byl zraněn naštěstí ale jen lehce

26. září 2022 16:34 , aktualizace 16:52

Nehody Zvířata

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Včera před polednem došlo na silnici mezi Borem a Stráží na Tachovsku ke kuriózní dopravní nehodě. Čtyřiadvacetiletá řidička vozidla značky Škoda zareagovala na situaci na vozovce, konkrétně na kachny přecházející vozovku, a začala brzdit. Bohužel za ní jedoucí šestnáctiletý motocyklista na stroji Yamaha, který nedodržel bezpečnou vzdálenost za jejím autem, již nestihl zareagovat a do vozu narazil, přičemž přeletěl řídítka a spadl na vozovku.

     Vzhledem k tomu, že z místa bylo hlášeno zranění mladého motocyklisty, k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Naštěstí se ale ukázalo, že zranění chlapce nejsou nijak vážná. "Muže narozeného v roce 2006 jsme s lehkým zraněním transportovali do nemocnice ve Stodě," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     Policisté u řidiče i řidičky provedenou dechovou zkouškou vyloučili požití alkoholu před jízdou, kachny se testu účastnit nemusely, neboť místo nehody opustily ještě před příjezdem hlídky :D .

Foto Hasiči

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!