Foto Video

Obrovská policejní razie

Policisté mezi bezdomovci hledali podezřelé z usmrcení staršího muže

14. října 2018 18:35 , aktualizace 19:49

Bezdomovci

Partner článku – Delta Plzeň


     Nejsledovanějším případem v Plzni je bezesporu násilná smrt staršího muže v Doubravce, vše o tomto případu je zde: "Muže v Plzni zabili, potápěči právě hledají zbraň". Již jsme informovali, že včera v době, kdy probíhalo ohledání těla nalezeného u Těšínské ulice, policisté v okolí zajistili větší množství bezdomovců a narkomanů.
     Policisté ale v souvislosti s vyšetřováním tohoto velmi vážného případu spustili obrovskou bezpečnostní akci a prohledávali nejen široké okolí, kde hledali důkazy a stopy, ale prověřovali všechny osoby bez domova. Na ulicích i kolem míst s vyšším výskytem bezdomovců, bylo v noci možné vidět policisty provádějící kontroly osob.
     Stopy zřejmě vedly k opuštěné budově na Rokycanské třídě, kde bylo zajištěno nejvíce osob. Policisté opuštěnou kontroverzní stavbu Davida Housera prohledávali více než dvě hodiny a potupně odsud vyvedli asi 70 osob, část evidentně pod vlivem drog. Všechny zajištěné osoby byly shromážděny před budovou a byla zahájena podrobná lustrace. Část lidí po prověření dokladů policisté propustili ještě na místě a část odvezli k výslechům. 

     Mluvčí policie k této razii uvedla pouze to, že bylo zajištěno několik osob a také byly zajištěny některé důkazy. 

     Pokud vás zajímá, kolik tato budova skrývá každou noc bezdomovců, doporučujeme podívat se na video, zde je několik fotografií z něj:


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.