Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Odcizili naftu za více než půl milionu korun

Oba muži naivně předpokládali, že sedmatřicet tankování za měsíc nebude nikomu nápadné

Autor: Petr Novák pátek 22. března 11:05 , aktualizace 11:25

Krádež

Partner článku – Ski klinovec


     Nepříliš promyšlený přivýdělek si naplánoval pětadvacetiletý řidič z Plzeňska. Jakožto zaměstnanec firmy měl k tankování služebního vozidla svěřenou tankovací kartu. Tu pak včetně PIN kódu pak na svých cestách předával na předem domluvených místech osmatřicetiletému muži. Ten pak kartu používal k placení pohonných hmot při tankování do svého vozidla nebo ji předával dalším osobám a svému kamarádovi za to odváděl provizi.
     "Během měsíce došlo celkem k třiceti sedmi neoprávněným tankováním a škoda téměř dosáhla částky šest set tisíc korun," uvedla nám mluvčí policie.

     Operativní činností a pečlivým prověřováním případu se policistům podařilo získat dostatek důkazů a muže usvědčit.
     "Policejní komisař oba muže obvinil ze spáchání pokračujícího přečinu krádeže, za který jim v případě prokázání viny hrozí trest až pět let odnětí svobody," doplnila mluvčí policie.  

Foto ilustrační

Ski klinovec

Největší lyžařsky propojený areál v ČR. Přes 31 km sjezdovek všech obtížností. 5 lanovek z toho 3 s oranžovou bublinou. Luxusní večerní lyžování na modré sjezdovce dlouhé 1,5km a s nejnovější lanovkou s vyhřívanými sedadly. Lyžařská škola s dětským parkem s posuvnými pásy v Jáchymově.