Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Pátrání

Ohrozil vás na dálnici řidič modré Škody Karoq?

Policie hledá svědky nebezpečné jízdy mezi Novou Hospodou a Heřmanovo Hutí

Autor: Karel Aleš středa 28. února 12:55 , aktualizace 12:55

Dálnice Doprava Pátrání


      Policisté z dálničního oddělení Ostrov u Stříbra hledají svědky události, ke které došlo v neděli 25. února mezi tři čtvrtě na jednu až jednou hodinou odpoledne na dálnici D5 v úseku od 128. kilometru, tedy exitu Nová Hospoda do 100. kilometru, tedy exitu Heřmanova Huť, ve směru jízdy od Rozvadova na Plzeň.
      "V uvedeném místě se pohyboval řidič osobního motorového vozidla Škoda Karoq modré barvy, který mohl svou jízdou ohrozit ostatní účastníky silničního provozu," uvedla tisková mluvčí policie.

      Podle našich informací měl řidič uvedeného vozu opakovaně nebezpečně kličkovat z pruhu do pruhu, jako by zcela neovládal své vozidlo, a ohrožovat tak ostatní řidiče.

      Policisté žádají svědky výše uvedené události, případně řidiče, kteří by mohli mít průběh jízdy uvedeného vozidla zaznamenaný na palubní kameře, aby se přihlásili na kterékoliv policejní služebně  nebo na tísňové lince 158.

Foto Google

AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.