Okradl spícího spolucestujícího

Zloděj si odcizený mobil užil pouhých 25 minut, hrozí mu dva roky vězení

31. července 2019 13:22 , aktualizace 13:23

Krádež Zadržení pachatele

Partner článku – Mraknet

     Spánku spolucestujícího ve vlaku se včera před jednou hodinou ráno rozhodl využít zloděj ve vlaku na trase z Rokycan do Plzně. Pachatel spícího spolucestujícího prohledal, ale příliš šikovně si při tom nepočínal a oběť se vzbudila. Na to zloděj zareagoval útěkem z kupé a následně i z vlaku, protože souprava v tu chvíli zrovna stavěla na Hlavním vlakovém nádraží v Plzni.
     Poškozený následně zjistil, že mu z boční zavřené kapsy batohu zmizel mobilní telefon a obrátil se proto na policisty z obvodního oddělení Plzeň Střed, kteří prováděli kontrolu nádraží.
     Policisté podle popisu začali po zloději pátrat a ve velmi krátké době, jen 25 minut po nahlášení události, se jim ho podařilo najít a zadržet na Americké třídě i s kradeným telefonem.
     "Na podkladě zjištěných skutečností policisté obvodního oddělení Plzeň-střed sdělili podezření 37letému muži z Rokycanska ze spáchání přečinu krádeže. V případě prokázání viny mu v pravomocném rozhodnutí hrozí až dvouletý trest odnětí svobody," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.