Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Oloupil stařenku a vyrazil do herny

Policisté útočníka vypátrali během dvou hodin

úterý 19. září 18:58 , aktualizace 18:58

Loupež Napadení Zadržení pachatele


     V sobotu 16. září kolem půl desáté dopoledne si v Karlových Varech všiml čtyřiaosmdesátileté seniorky, která právě odcházela od lékárny směrem k místu bydliště muž, který k ní přistoupil, oslovil jí a šel po celou dobu vedle ní, přičemž si dále povídali. Při tom seniorka držela v jedné ruce vodítko se psem a v druhé ruce finanční hotovost s osobními doklady.
     Když ale žena odbočovala na průjezdovou cestu mezi domy, muž do ní náhle strčil a pokusil se jí z ruky vytrhnout finanční hotovost. Po napadení seniorka upadla na zem, kde se na druhý pokus útočníkovi povedlo finanční hotovost i s osobními doklady ženě z ruky vytrhnout. Napadení si ale všimla svědkyně, která na muže začala křičet, a muž se lekl a utekl.

     "Policisté se případem začali okamžitě zabývat a sedmačtyřicetiletého muže se jim podařilo vypátrat a zadržet o necelé dvě hodiny později v jedné z heren v Karlových Varech. 
     Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmačtyřicetiletého muže z Karlových Varů, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. V případě prokázání viny muži hrozí trest odnětí svobody až na deset let,"
uvedl k případu tiskový mluvčí policie.  

Foto ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.