Foto

Onanovač z Martinské jde za svůj koníček opět před soud

Třiatřicetiletému muži, který si rád stahuje kalhoty na veřejnosti, hrozí tři roky

3. července 2018 11:12 , aktualizace 11:51

     Jde o muže, kterého zná snad každý policista nebo strážník, který pracuje na obvodu Plzeň-střed. Tento pachatel má totiž zvláštní koníček, a to, že chodí onanovat na balkon v Martinské ulici nad pizzerií, kde během masturbace může pozorovat kolemjdoucí. Vše samozřejmě dělá tak, aby ho přitom vidělo co nejvíce lidí.

     My jsme už o tomto sexuálním maniakovi informovali v lednu 2016 a následně v dubnu téhož roku. Bohužel ani letos muž nepolevuje a policisté museli k tomuto maniakovi vyjet například i čtvrtek 3. května a jeho sebeuspokojování zarazit. Ačkoliv již v minulosti odsouzený muž ví, že opět skončí u soudu, nikdy to nevydrží a jde na balkon masturbovat znovu.
     "Kriminalisté Městského ředitelství policie Plzeň zahájili dne 26. června 2018 trestní stíhání třiatřicetiletého muže, který je obviněný ze spáchání pokračujícího přečinu výtržnictví. Svého protiprávního jednání se pachatel dopustil hned několikrát, a to na místech veřejně přístupných. Na balkoně svého bytu, tedy na místě viditelném nejen pro obyvatele okolních domů, ale i pro lidi procházející se v přilehlé pěší zóně si muž sundal své kalhoty a odhalil svůj penis a vykonával masturbaci," pachateli hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.