Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Šílený "Bumerang" se vrací a terorizuje nás!

"Napadená žena, popelník hozený po barmanovi, host udeřený pěstí a co přijde dál?" ptá se majitel provozovny

9. května 2023 13:31 , aktualizace 13:45

Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     Včera odpoledne jsme informovali o konfliktu v Tylově ulici v Plzni, kde agresivní host po vykázání z baru hodil po barmanovi stojanový popelník umístěný před vchodem. Vykázán byl protože před tímto barem v sobotu v noci napadl ženu a barmanovi vyčítal, že proti němu hosté podniku svědčili.
     Agresivní muž byl na místě zadržen a vzhledem k jeho psychickému stavu převezen na psychiatrické oddělení Fakultní nemocnice Plzeň.

     O pár hodin později agresor naši redakci telefonicky kontaktoval a obvinil nás, že v článku lžeme. Podle jeho slov totiž nikoho nenapadl a celá situace je pouze výsledkem jeho nemoci, konkrétně epilepsie. Muž nám tvrdil, že na nikoho nezaútočil, že měl pouze epileptický záchvat, a že žádným popelníkem po nikom neházel.

     Mužovo tvrzení ale vyvrací jednak záznam z baru, na který se v tomto článku můžete podívat, a pak také jeho další návštěva stejného baru.
     Ještě před telefonátem do naši redakce se totiž muž do podniku v Tylově ulici vrátil a po krátké debatě s hosty před barem náhle a bez varování jednoho z nich sedícího na schodech napadl úderem pěstí do obličeje.
     Hned po tomto útoku pak muž z místa utekl.

Videa ze všech tří incidentů


     Kvůli tomuto muži do Tylovy ulice vyjížděli policisté kolem jedenácté hodiny dokonce i potřetí, a když se znovu vrátil před stejný bar. Tentokrát se muž, kterému hosté podniku již začali přezdívat Bumerang, postavil před vchod a pokřikováním i nadáváním se snažil vyprovokovat další konflikt.

     Přítomní se vyprovokovat nenechali a řešení věci nechali na policistech, které přivolali. "Muž narozený v roce 1998 byl převezen na obvodní oddělení policie k podání vysvětlení, následně u něj ale došlo ke zhoršení zdravotního stavu, takže byl předán do péče záchranářů," uvedla nám tisková mluvčí policie.  
     Muž byl poté opět transportován na psychiatrické oddělení Fakultní nemocnice Plzeň.


O prvním z těchto tří incidentů jsme informovali v článku:

V sobotu před barem napadl ženu, dnes si přišel vyrovnat účty

     Včera odpoledne na linku 156 oznámil barman pracující v provozovně v Tylově ulici v Plzni, že má konflikt se zákazníkem, který se podle něj chová jako šílený a ohrožuje ho.
     Na místo tedy okamžitě vyrazilo několik hlídek městské policie a podezřelého zajistily na místě.

     Muž skutečně vykazoval známky duševní nemoci. Chvíli byl agresivní a řval, že restauraci a osoby v ní je nutné zlikvidovat, poté upadal do deprese a plačtivě strážníkům vysvětloval, že potřebuje pomoc, že je nemocný a má strach z Ukrajinců, kteří jsou prý všude kolem.

     Barman mezitím popsal, že muž mu v provozovně zcela bezdůvodně nadával, a když ho z podniku vykázal, muž porazil ozdobný mosazný stojan u dveří, hodil ho po barmanovi a chtěl se začít prát.
     Vzhledem k tomu, že se duševní stav útočníka evidentně zhoršoval, strážníci na místo raději přivolali i záchranáře.

     Do provozovny mezitím dorazil i majitel podniku a v útočníkovi poznal muže, který před tímto podnikem v sobotu v noci napadl ženu a byl při tom zadržen hlídkou policie. Agresor to přiznal a sdělil, že přišel, aby mu v podniku vysvětlili, proč proti němu svědčili, a že si to s přítomnými chtěl vyříkat. Poté opět propukl ve střídavý hysterický vztek prokládaný záchvaty pláče.

     Muž narozený v roce 1998 byl záchranáři následně transportován na psychiatrii Fakultní nemocnice Plzeň.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.