Foto

"Opil jsem se v práci!"

Pomočený a znečištěný muž se válel na zastávce MHD

29. ledna 2021 12:43 , aktualizace 14:18

Alkohol Městská policie Záchytka

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes dopoledne před jedenáctou hodinou našli cestující bezvládného muže s částečně staženými kalhotami ležícího na trolejbusové zastávce Zátiší na Domažlické třídě v Plzni. Mysleli, že muž potřebuje pomoc, ale ukázalo se, že je pouze těžce opilý a tak na místo přivolali strážníky městské policie.
     Strážníkům se nepodařilo muže postavit, protože opakovaně padal, nemluvil, ale pouze mumlal, že se opil v práci a neví kde bydlí. Muž byl pomočený a silně znečištěný, stejně tak jako lavička na zastávce, ze které před tím spadl, a test na přítomnost alkoholu ani nezvládl vykonat.
     Strážníci tak museli na místo přivolat vozidlo speciálně upravené na převoz opilých či intoxikovaných osob přezdívané hnojník a muže narozeného v roce 1976 transportovat na PAZS.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!