Opilá a zfetovaná řidička po nehodě napadla záchranáře

Agresivní ženu museli dnes v podvečer zpacifikovat policisté

úterý 5. října 18:39 , aktualizace 19:16

Alkohol Drogy Hasiči Napadení Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes v podvečer došlo mezi Mladoticemi a Trojany nedaleko Plas k havárii osobního vozu Škoda Roomster, který v pravotočivé zatáčce přejel do protisměru, vyjel vlevo mimo silnici, převrátil se a narazil do stromu. Při havárii byla zraněna řidička vozu a na místo proto vyjely všechny záchranné složky.
     Po jejich příjezdu však žena začala být vulgární, agresivní a hasiče i záchranáře, kteří se jí snažili pomoci, začala dokonce fyzicky napadat. Její agresivita nakonec dosáhla takové míry, že pak napadala každého, kdo se k ní přiblížil. Když se pak pokusila pěstí napadnout záchranářku, museli ji zpacifikovat policisté, a protože dál řádila, museli jí nasadit i pouta.
     Nakonec se ukázalo, co bylo příčinou ženiny agresivity a zřejmě i havárie. "Žena narozená v roce 1983 byla podrobena dechové zkoušce na alkohol, která vyšla s pozitivním výsledkem 1,45 promile a navíc měla žena i pozitivní test na omamné a psychotropní látky," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že žena musela být v poutech a s policejní eskortou transportována do nemocnice k ošetření a také k nařízenému odběru biologického materiálu.
      Zranění ženy, které při nehodě utrpěla, byla označena jako lehká a podle mluvčí policie bude umístěna do policejní cely. Je v tuto chvíli podezřelá z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky, ale je velmi pravděpodobné, že bude trestní kvalifikace jejího jednání ještě rozšířena.

Foto PČR a HZS


 


     

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.