Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Opilá cyklistka zapříčinila smrt pejska

Cyklistka se střetla s chodcem nesoucím malého pejska v náručí

neděle 10. září 11:03 , aktualizace 19:04

Alkohol Zvířata


     V sobotu kolem desáté hodiny večer došlo v Hrádecké ulici Plzni ke střetu cyklistky s chodcem. Žena narozená v roce 1976 jela na jízdním kole po chodníku a střetla se s mužem narozeným v roce 1981 jdoucím proti ní. Muž držel v náručí pejska, který mu při srážce s kolem spadl na zem a vyděšený začal z místa střetu utíkat. Bohužel zmatené zvíře vběhlo na vozovku přímo pod přijíždějící auto, které ho na místě usmrtilo.

     Podle mluvčí policie cyklistka po nehodě nadýchala 2,5 promile a sražený chodec 1,6. Dopravní policisté se událostí dále zabývají.

Aktualizováno:

Po vydání článku nám napsal majitel usmrceného pejska a doplnil podrobnosti:
     "Včera jsem vařil kotlíkovej guláš v Újezdě k mým dnešním narozeninám a ano, pilo se i pivo. Ve 21:30 jsme šli všichni domů na Doubravku asi 800 metrů. Lilku sem si vzal do náruče, aby nemusela pěšky, protože celé odpoledne lítala s třemi kamarády na zahradě.
     Asi deset metrů přede mnou šel kamarád s kamarádovou manželkou a spolu s námi šel ještě jeden kamarád. Přímo u Jehovistů se vyřítila R.T. na elektrokole značky TemptE+Liv a vjela přímo do nás. Kamarád vepředu s manželkou stačili uskočit, bohužel já už ne, upadl jsem na chodník a Lilka jak se lekla, skočila přímo pod projíždějící auto.
     Paní nasedla na kolo a ujížděla dál na Červený Hrádek. Kamarád za ní začal utíkat, zatímco my se snažili oživit Lilku, ale nedostihl ji. Naštěstí pohotová paní zastavila, vzala kamaráda do auta a ujíždějící paní R.T. dostihli a zadrželi přímo před jejím barákem. Volali policii, která tam dojela v průběhu minuty a R.T. jim nafoukala 2,5 promile.
     My jsme čekali u Jehovistů cca 1,5h až dorazila policie a další hodinu až dorazí dopraváci.

     Prosím Vás žádnému pejskaři tohle nepřeji a my s přítelkyní jsme pejskaři tělem i duší, dali jsme Lilce vše. 

Neštěstí bohužel nechodí po horách ale po lidech.

                                     Martin"

Foto: Lilka, archiv majiteleMraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.