Foto

Opilá Slovenka napadla revizorku

Jízdu na černo chtěla agresivní cizinka vyřešit fackou

pátek 28. srpna 13:08 , aktualizace 13:18

Alkohol Cizinci Městská policie Napadení Záchytka

Partner článku – Alfa Tactical

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena

     Zásahem strážníků včera skončila přepravní kontrola v jednom z plzeňských autobusů.
     V rámci přepravní kontroly zde revizorka přistihla starší Slovenku s přítelem, kteří cestovali bez platné jízdenky. Když s nimi na Americké třídě vystoupila, aby jejích jízdu na černo dořešila, začala jí dvojice vulgárně nadávat a situace vyvrcholila tím, že Slovenka revizorku fyzicky napadla a udeřila jí otevřenou dlaní do obličeje.
     Útok zahlédli nedaleko hlídkující strážníci, kteří ihned přispěchali na místo, agresorku uklidnili a po zjištění, že revizorka nepotřebuje ošetření také vyzvali k provedení dechové zkoušky na alkohol.
     "Osmapadesátiletá cizinka se zkoušce podrobila s výsledkem 1,89 promile a protože ve svém nekontrolovala své chování, odvezli ji strážníci do protialkoholní záchytné stanice," uvedla tisková mluvčí strážníků s tím, že po ženině vystřízlivění s ní spáchaný přestupek strážníci dořešili udělením pokuty. 

Foto MP

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena