Opilá žena na stánkaře vzala kámen

Ve snaze zdemolovat stánek museli ženě zabránit strážníci

10. září 2021 11:36

Alkohol Městská policie Záchytka

Partner článku – TUEBOR General Service

      Ve středu 8. září před půl jedenáctou dopoledne se v ulici Bedřicha Smetany v Plzni na hlídkující strážníky obrátil provozovatel stánku s občerstvením, že jej slovně napadá a uráží žena, která svým chováním znemožňuje ostatním zákazníkům v klidu nakupovat a odmítá z místa odejít. Strážníci proto vyrazili ke stánku, kde opravdu nalezli vulgárně nadávající ženu. Ta se strážníky odmítala jakkoli spolupracovat a naopak i je zahrnovala je vlnou velmi sprostých nadávek.
      Vše vyvrcholilo, když strážníci ženu ztotožnili. "Dvaatřicetiletá Plzeňanka náhle vzala do ruky kámen a hodila ho po oznamovateli, kterému se navíc snažila způsobit škodu ve stánku," popsala tisková mluvčí strážníků.  Aby strážníci zabránili jejímu protiprávnímu jednání, museli proti ženě použít donucovací prostředky a kvůli její agresivitě i pouta. "Kvůli stavu, ve kterém se nacházela a narušování veřejného pořádku, hlídka rozhodla o ženině převozu na záchytnou stanici," doplnila mluvčí strážníků s tím, že jejím jednáním se bude nadále zabývat komise pro projednávání přestupků. 

Foto ilustrační

TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost