Foto

Opilá žena se psem vešla přímo před auto

Všechny záchranné složky zasahovaly u nehody v Borské ulici

čtvrtek 13. ledna 19:58 , aktualizace 20:10

Alkohol Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Jídlonoš

     Dnes před sedmou hodinou večer došlo v Borské ulici v Plzni k dopravní nehodě, při které osobní vůz srazil ženu venčící psa.
     Podle informací přímo z místa jela mladá řidička s vozem Fiat po Borské směrem od centra města, když jí z pravé strany zcela náhle vešla do cesty žena s pejskem na vodítku. Řidička již nestačila zareagovat za chodkyni srazila, přičemž ta dopadla na kapotu vozu a narazila do jeho čelního skla.
     Řidička i svědci okamžitě sražené ženě poskytli první pomoc a odchytili i pejska, který z nehody vyvázl nezraněn. K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a záchranáři si do péče převzali zraněnou. "Z místa dopravní nehody transportujeme ženu narozenou v roce 1994 s lehkým zraněním na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.
     Policisté okolnosti střetu šetří, zatím je možné pouze uvést, že zatímco u řidičky byla dechová zkouška na alkohol negativní, chodkyně nadýchala přes dvě a půl promile.

     Provoz v Borské ulici byl po dobu zásahu uzavřen, poté byla doprava obnovena jedním pruhem kyvadlově.


 


     

Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí