Foto

Cizinci za volanty v noci zase řádili, vyjel i šestnáctiletý opilý kluk

V noci na dnešek opět vyjížděli policisté k několika dopravním nehodám

1. září 2018 03:10 , aktualizace 13:20

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnešní noc byla ve znamení dopravních nehod. Nejprve po deváté hodině večer vyrážely všechny záchranné složky na 62. kilometr dálnice D5, kde u sjezdu na Rokycany došlo k dopravní nehodě. O této nehodě je více v samostatném článku.

     Krátce poté přišla zpráva z kulturní akce odehrávající se u Hracholuské přehrady v kempu Keramika, že zde opilý cizinec jel ve vozidle Škoda Octavia směrem na Lipno a při projíždění zatáčky projel plotem chaty.
     V souvislosti s touto nehodou utrpěl cizinec narozený v roce 1989 zranění, s kterým skončil v nemocnici. Ještě před transportem do nemocnice ho policisté podrobili dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která ukázala 1,7 promile.

     Před půlnocí následovala nehoda mezi Sulistaví a Úlicemi, kde v lese muži před automobil Ford Focus vběhl divočák. Muž strhl řízení a v plné rychlosti vyjel mimo silnici, kde se v kotrmelcích řítil podél vozovky a cestou zlomil dva stromy.
     Na místo vyrážely všechny záchranné složky, řidič z hrozivě vypadající nehody naštěstí vyvázl živý, ale samozřejmě skončil v nemocnici.

     Po půlnoci následovala nehoda, respektive řada nehod, kdy lidé opakovaně oznamovali na linku 158 i 112, že v Plzni na Slovanech v Motýlí a pak v Zahradní ulici jede bílá Škoda Octavia, která najíždí do zaparkovaných aut a jednou dokonce i do domu.
     Na místo okamžitě vyjely hlídky policie, které zajistili opilého cizince. Mluvčí policie uvedla, že šlo o mladistvého cizince bez řidičského oprávnění, který nadýchal více než 1,5 promile. Celkovou škodu i konečný počet nabouraných vozidel policisté zatím určeno nemají.
     Nám se od jednoho z poškozených a zároveň svědků mladíkova řádění podařilo zjistit, že za volantem škodovky seděl teprve šestnáctiletý Ukrajinec, který pro opilost nebyl schopen policistům nic sdělit.

Foto: nehoda u Sulislavi
     

     


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!