Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Agresor napadal zákazníky i obsluhu čerpací stanice

Muže zpacifikovali strážní Tueboru a předali ho policistům

2. května 2022 15:36 , aktualizace 16:21

Alkohol Napadení Záchytka Zadržení pachatele

     Pořádnou scénu ztropil v noci z pátku na sobotu po půlnoci zákazník na čerpací stanici Shell u Centrálního autobusového nádraží v Plzni.

     Muž, který na pumpu přišel v již notně podroušeném stavu, zde začal bezdůvodně vulgárně napadat zákazníky i obsluhu, byl čím dál agresivnější a nadávkám po krátké chvíli přidal dokonce výhrůžky. "Byl dost nesnesitelný, na všechny tu pořvával, nadával jim a říkal, že je rozseká, ať s ním jdou ven. Když na něj nereagovali, jen mu narostla ramena a začal řvát, že to tam celé rozbije," popsala nám jedna z nakupujících.

     Obsluha se proto s prosbou o pomoc obrátila na strážné bezpečnostní služby Tuebor General Service, která místem projížděla a pumpu má také na starost. "Prodavačka si všimla přijíždějícího auta strážných a vyběhla ven, poprosit je o pomoc. Ti začali hned celou věc řešit a toho opilce vykázali. Jenže jemu se to nelíbilo a ve dveřích se na jednoho z nich rozpřáhl," popsala nám další nakupující a pokračovala: "Ve chvíli kdy na ně zaútočil ho ale strážní okamžitě zpacifikovali a přivolali policii. Tomu hrdinovi se moc čekat nechtělo, tak si na hlídku počkal zakleknutý na zemi."

     Policisté na místo dorazili během několika minut, útočníka si převzali a podrobili ho dechové zkoušce na alkohol, která ukázala výsledek přes dvě promile.
     "Muž byl zajištěn a umístěn do protialkoholní záchytné stanice," uvedla nám tisková mluvčí policie s tím, že policisté se případem dále zabývají.


TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost