Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Opilec se vyřádil na zaparkovaném autě

Vandal po zadržení nadýchal téměř dva a půl promile

Autor: Petr Novák úterý 21. května 09:26 , aktualizace 09:26

Alkohol Městská policie Vandalství Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Městská Policie Plzeň


     V sobotu před jedenáctou hodinou v noci si lidé v ulici Ke Kukačce v Plzni všimli opilce potácejícího ulicí, kde se navíc rozhodl poškodit zaparkovaný automobil Renault. Tomu při opileckém řádění vylomil obě zpětná zrcátka, ulámal všechny stěrače a poškodil i anténu na střeše.

     Svědci opilcovo řádění oznámili na tísňovou linku městské policie a na místo okamžitě vyjela hlídka strážníků, která vandala podle popisu během krátké chvíle nalezla. 
     "Pětačtyřicetiletý muž se podrobil dechové zkoušce na alkohol, která vyšla pozitivně s výsledkem 2,29 promile. Na dotaz hlídky, jaké jsou důvody k tomu, aby ničil cizí majetek, ale jen mávl rukou a dál se s hlídkou odmítal bavit," popsala tisková mluvčí městské policie.

     Vzhledem k podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána hlídka státní policie, která ale celou záležitost přenechala strážníkům k dořešení v rovině přestupku.
     "Opilec byl následně převezen na protialkoholní záchytnou stanici a jeho jednání bude dál projednávat správní orgán," zakončila mluvčí městské policie. 

Foto MP

Městská Policie Plzeň

Víme, že ti není bezpečnost tvého města lhostejná. Pojď s námi dělat Plzeň bezpečnější.