Foto

Opilec rozbíjel dveře i auta, zranil přitom ženu

Muž v opilosti způsobil téměř dvacetitisícovou škodu

čtvrtek 14. února 10:43

Alkohol Vandalství

Partner článku – Prestol Holding

     Ve večerních hodinách na konci ledna vstoupil do domu v Karlových Varech silně podnapilý muž, který řádil jako smyslů zbavený. 
     Nejprve rozbil skleněnou výplň dveří do sklepních prostor, přičemž byl přistižen obyvatelkou domu, která se jej snažila vykázat pryč z domu. Muž se ale choval natolik agresivně, že před ním vyděšená žena utekla do svého bytu.
     Výtržník přistoupil ke dveřím jejího bytu, do kterých kopal a i zde rozbil skleněnou výplň dveří. Střepy skla, které se rozlétly do místnosti, přitom v obličeji poranily matku ženy.
     Agresor se ale nakonec naštěstí rozhodl do bytu nevstoupit a místo toho vyběhl ven, kde začal kopat do karoserie zaparkovaného automobilu, kterou po celém obvodu poškodil. Urazil také i zrcátko u vedle stojícího automobilu a v přilehlé ulici prokopl přední dveře u dalšího vozu.
     "Šestadvacetiletý muž si převzal sdělení podezření ze spáchání přečinů Výtržnictví a Poškození cizí věci.Svým jednáním způsobil škodu necelých 20 tisíc korun. V případě prokázání viny mu tak hrozí až tříletý trest odnětí svobody, neboť se výtržnictví dopustil opětovně," uvedla tisková mluvčí policie.

 Foto: PČRPrestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost