Muž skončil v poutech a nyní střízliví na záchytce

Opilec s téměř třemi promile chtěl napadnout na strážníka

pátek 22. března 13:42 , aktualizace 13:48

Alkohol Městská policie Záchytka

Partner článku – Avalon Wellness

     Na dva zjevně podnapilé muže potácející se kolem křižovatky ulic Klatovská a Nerudova v Plzni, kde zcela vážně hrozil pád obou do vozovky, upozornil včera strážníky náhodný svědek.
     Zvláště jeden z mužů svou opilost nezvládal a na hlídku strážníků, která na místo přijela, začal být agresivní. Muž strážníkům nejprve vulgárně nadával, odmítal se legitimovat a máchal kolem sebe rukama. Poté se rozhodl, že z místa prostě odejde, a když byl strážníky vyzván, aby zůstal na místě. 
     Na to muž velmi hloupě reagoval napřažením pěsti na strážníka a proto byl za použití donucovacích prostředků zpacifikován a skončil v poutech.
     Muž byl transportován na záchytku, kde byl podroben testu na přítomnost alkoholu, který vyšel pozitivně s výsledkem 2,85 promile.
     Po vystřízlivění na záchytce se bude muž zpovídat z přestupku neuposlechnutí výzvy úřední osoby při výkonu její pravomoci, za který mu hrozí až desetitisícová pokuta.

Foto ilustrační

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.