Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Další incident na Hlavním vlakovém nádraží

Agresivní cizinec, poté co pomočil lavičku v hale, skončil na záchytce

2. února 2022 08:36 , aktualizace 08:56

Alkohol Cizinci Městská policie Záchytka

     S dalším agresivním opilcem dělajícím nepořádek se včera před osmou hodinou večer musela vypořádat ostraha Hlavního vlakového nádraží v Plzni.     

     Opilý cizinec pořvával na Hlavním vlakovém nádraží v Plzni, a protože se i přes opakované výzvy strážných odmítal uklidnit, musel být nakonec z budovy vyveden.
     To si ale opilý muž nehodlal nechat líbit, takže se asi po půl hodině na nádraží vrátil a pomočil lavičku v horní hale budovy. Strážní muže okamžitě zajistili a protože začal být i agresivní, přivolali na místo městskou policii.

     Strážníci si zajištěného muže převzali a podrobili ho dechové zkoušce na alkohol, která vyšla s pozitivním výsledkem 2,55 promile. Muž, který nebyl schopen ani prokázat svoji totožnost, byl umístěn na protialkoholní záchytnou stanici, odkud si ho po vystřízlivění k dalšímu šetření převezme cizinecká policie. 

Hlavní vlakové nádraží Plzeň

     O tom, co se na nádraží v Plzni děje, jsme informovali již mnohokrát, například zde:

Skutečné peklo v Plzni se jmenuje Hlavní nádraží

Skutečné peklo v Plzni se jmenuje Hlavní nádraží

20. 07. 2021, 19:38, aktualizace 29. 07. 2021, 10:48

Z jedné strany stavíme rozhledny a pomníky vysokým zmrzlinám, na druhé straně ale nezvládáme špínu, drogy a násilí


 


 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.