Půlnoční "zábava" nepříliš chytrého Plzeňáka

V noci na dnešek vyděsilo několik výstřelů obyvatele Roudné

čtvrtek 21. ledna 18:24 , aktualizace 20:05

Alkohol Záchytka Zbraně

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Prapodivnou zábavu si v noci na dnešek krátce před půlnocí vymyslel evidentně nepříliš chytrý Plzeňák jdoucí ještě s druhým mužem ulicí Na Roudné v Plzni. Zřejmě, aby se před kamarádem předvedl, co vše umí a může, vytáhl pistoli a několikrát vystřelil. Jeho veselou kratochvílí kupodivu ale nebyli příliš nadšení místní obyvatelé, které výstřely pochopitelně vyděsily.

      Muže se zbraní v ruce zahlédla náhodně projíždějící hlídka OHS a policisté samozřejmě velmi důrazně oba muže zajistili. Ukázalo se, že jsou ve značně podroušeném stavu a při kontrole zajištěné zbraně bylo zjištěno, že se jedná naštěstí pouze o zbraň expanzní, tedy takzvanou plynovku. Problémy si ale střelec nadělal i tak, i když podle našich informací se muž měl policistům vymlouvat na to, že prý chtěl jen střílet světlice.

     "Muž narozený v roce 1985 se podrobil dechové zkoušce na alkohol s pozitivním výsledkem 1,75 promile a byl převezen na PAZS," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že po vystřízlivění se muž bude zpovídat z přestupku na úseku zbraní a střeliva. Také ho i s o rok starším kamarádem čeká řešení za přestupek proti vládnímu nařízení, konkrétně porušení zákazu vycházení.

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…