Bitka jako z akčního filmu. Opilec všechny napadal a vyhrožoval jim smrtí

Muž z Domažlic s téměř dvěma promile alkoholu skončil na záchytce

pondělí 6. listopadu 12:21, aktualizace pondělí 6. listopadu 12:24

Alkohol Napadení Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     V sobotu 4. listopadu museli policisté vyjet na zimní stadion v Domažlicích, kde opilý host restaurace nejen fyzicky napadal ostatní, ale vyhrožoval jim i smrtí.

     Muž v restauraci, ve které bylo asi dvacet dalších hostů, začal nejprve hlasitě nadávat, potom vyhrožovat újmou na zdraví a nakonec jeho výhrůžky vyústily až ve vyhrožování smrtí. Výtržník pak dokonce jednoho z hostů napadl, udeřil do obličeje a začal škrtit.
     Napadený se samozřejmě začal bránit a oba zápasící muži skončili na podlaze. Další muži je od sebe odtrhli a chtěli vyčkat do příjezdu policie, opilý muž však stále nadával, vyhrožoval, že všechny kolem zabije, a napadl dalšího muže, kterého udeřil  pěstí. Až poté se agresora podařilo zpacifikovat a až do příjezdu policie ho ostatní drželi na zemi. Během napadení došlo i k poškození restaurace, přičemž byly zničeny židle a dřevěný parapet.
     "Policisté pětapadesátiletého muže zajistili a vyzvali k dechové zkoušce. Odborné měření bylo s výsledkem pozitivním 1,83 promile alkoholu v krvi. Opilce k vystřízlivění převezli do protialkoholní záchytné stanice v Plzni. Jeho jednání zaevidovali jako podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a nebezpečné vyhrožování," uvedla k případu tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.