Foto Video

Opilec v sanitce udeřil záchranářku pěstí

Další nepochopitelný případ napadení záchranářů

středa 15. listopadu 15:16, aktualizace středa 15. listopadu 15:27

Alkohol Napadení Záchranáři

Partner článku – ZetComp

     Další nepochopitelný případ agresivního napadení záchranářů se odehrál v noci na dnešek v Tachově. Záchranáři zde zasahovali u podnapilého muže, který sice zpočátku nejevil známky agresivního chování, v průběhu ošetření ale uvnitř sanitního vozu zcela bezdůvodně a zbaběle napadl záchranářku. Ženu, která se mu v tu chvíli snažila pomoct, opilec udeřil pěstí do obličeje natolik silně, že musela vyhledat lékařské ošetření.
     "Evidujeme další napadení člena výjezdové skupiny. Muž pod vlivem alkoholu napadl v průběhu ošetření záchranářku, která utrpěla zranění. To naštěstí nebylo natolik vážné, aby byla nutná její pracovní neschopnost," uvedl tiskový mluvčí záchranářů.

     O případech napadení záchranářů bohužel nepíšeme zdaleka poprvé. Jen před třemi týdny jsme v článku Až dva roky hrozí muži za napadení záchranářů informovali o případu, kdy opilec poškodil sanitní vůz a znemožnil tak jeho posádce zasáhnout u těžce nemocné ženy.

     V září zase mladík napadal záchranáře, kteří ošetřovali jeho tchána, jehož zranil předtím. Psali jsme v článku: Mladík zbil svého tchána a pak i záchranáře ZZS

     Loni zase opilec napadl záchranáře na Americké v Plzni a poškodil jim v sanitním voze defibrilátor. Psali jsme zde: Šli mu zachránit život a on je napadl

Foto: Ilustrační, také z případu rvačky a následného poškození vozu ZZS v Plzni

 


ZetComp

Rychlá a odborná pomoc pro váš počítač. Expresní vyzvednutí do 24 hodin, oprava nebo diagnostika většinou do 48 hodin. Servis, opravy, údržba, poradenství v oblasti IT. Váš počítač nenecháme umřít… Stačí nám zavolat, nahlásit závadu a my přijedeme i k vám domů, do práce do firmy.