Aktuálně Foto Video

Těžce opilý Slovák řádil s autem po Plzni, nevadila mu ani rozervaná pneumatika

Ostražitost plzeňských policistů nepolevila ani cestou na cvičení

13. března 2018 14:33 , aktualizace 15:31

Alkohol Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     Plzeňáci mohli dnes odpoledne vidět v centru Plzně výjev jako z akčního filmu. Náhodní svědci si kolem druhé hodiny odpoledne všimli podivně jedoucího bílého Opelu v Plzni na Slovanech a upozornili na něj policii. Dle našich informací to mělo být někde u Koterovské ulice. Řidič zběsile ujížděl, podle svědka auto několikrát odřel a dokonce prorazil i pravé přední kolo.
     Po vozidle začaly okamžitě pátrat všechny volné hlídky. Do pátrání se zapojili i policisté v dodávce jedoucí na výcvik a právě jim se v Kotkově ulici podařilo vozidlo nalézt a dát mu výzvu k zastavení, které ale pachatel nedbal a začal ujíždět. Zkušení policisté rychle vozidlo zablokovali a pachatele zadrželi na místě.
     "Vše jsem viděl, událo se to hrozně rychle. Ta dodávka ho zablokovala, policajti vyskákali a křičeli na něj ať vystoupí. On ještě zkusil popojet tak na něj mířili pistolemi, z toho auta ho vytáhli a složili na zem. To vše během pár vteřin," popsal nám očitý svědek z blízké čerpací stanice Shell.

    "Můžeme potvrdit, že jsme zadrželi cizince narozeného v roce 1987, který řídil vozidlo Opel a během orientační dechové zkoušky nadýchal 2,37 promile. V současné době na místě pracují kolegové z dopravní policie a muže převážíme na odběr krve," uvedla mluvčí policie.

     Dle našich informací se jedná o Slováka.

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.