Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Opilý řidič nezvládl řízení a s vozidlem skončil na boku

Mladého muže museli záchranáři transportovat do nemocnice a jeho auto je na odpis

Autor: Karel Aleš neděle 19. května 09:43 , aktualizace 10:30

Alkohol Nehody

Partner článku – Cortusa_group


     V noci na dnešek po třetí hodině došlo na silnici č. 20 vedoucí z Plzně do Karlových Varů, mezi Chotíkovem a Plzní, k dopravní nehodě, během které vyletělo vozidlo ze silnice a zůstalo převrácené za svodidly.

      Z místa bylo hlášeno zranění řidiče, takže k nehodě okamžitě vyjely všechny záchranné složky.

     "Zraněného třiadvacetiletého muže jsme po ošetření na místě transportovali na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     Hasiči mezitím zajistili prostor nehody a provedli protipožární opatření. 

     Podle informací z místa k dopravní nehodě došlo tak, že řidič jedoucí ve vozidle Volkswagen Caddy ve směru od Chotíkova na Plzeň ve vyšší rychlosti vyletěl z vozovky, narazil s vozem do stromu a byl odražen na svodidla, na kterých zůstal ležet převrácený na bok.

     Okolnosti nehody šetří policisté, podle jejich mluvčí se řidič podrobil dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která ukázala jedno promile.


 

Cortusa_group

Pečlivě vybíráme místa, kam umístíme naše projekty. Můžete si tedy být jisti bezpečnou lokalitou v blízkosti přírody i dostupnou z hlediska občanské vybavenosti. Neděláme jen pouhé stavební projekty. Našim klientům plníme sny a přání a pomáháme jim tak vytvořit opravdový domov.