Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Opilý mladík s autem najel do betonového plotu

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky

30. května 2022 12:15 , aktualizace 12:15

Alkohol Nehody

     Ve středu 25. května před půl šestou odpoledne došlo mezi Všenicemi a Břasy na Rokycansku k dopravní nehodě, při které osobní vůz po vyjetí ze silnice narazil do betonového plotu.
     "Dvacetiletý muž s osmnáctiletým spolujezdcem jel po silnici II. třídy č. 233 ve směru od obce Všenice na obec Břasy s osobním vozidlem Lancia, při průjezdu prudkou pravotočivou zatáčkou nepřizpůsobil rychlost jízdy a přejel nejprve do protisměru, a následně vlevo mimo komunikaci přes travnatý pás, za kterým čelně narazil do oplocení z betonových desek," popsala tisková mluvčí policie.
      Dopravní nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob, ukázalo se ale, že byl řidič opilý a za volantem neměl co dělat. "Policisté řidiče vyzvali k dechové zkoušce, která byla s pozitivním výsledkem 1,54 promile alkoholu. Řidič navíc policistům nepředložil řidičský průkaz a z dostupných evidencí bylo zjištěno, že není držitelem řidičského oprávnění," doplnila mluvčí policie s tím, že dopravní policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a případem se dále zabývají. 

Foto PČR

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.