Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Opilcův "blbej den" - budili ho na záchodě a ještě s ním "vytřeli podlahu"

Agresivního muže se dvěma promile museli strážníci zpacifikovat

Autor: Petr Novák úterý 20. února 08:37 , aktualizace 08:47

Alkohol Městská policie

Partner článku – Remont-car


     V neděli v brzkých ranních hodinách se na městskou policii obrátila obsluha čerpací stanice Shell v Přemyslově ulici v Plzni s prosbou o pomoc se zákazníkem, který se uzamkl v kabinkách toalet a dlouhou dobu odmítal vyjít ven.

     "Strážníkům se zadařilo a po jejich výzvě probuzený muž nakonec dveře toalety odemkl a otevřel. Byl však silně podnapilý a dost podrážděný, což se projevilo i na jeho následném chováním," popsala nám začátek příběhu mluvčí městské policie.

     "Když muž v doprovodu strážníka opouštěl toalety, v prostoru určeném pro občerstvení zákazníků se střetl s dalším zaměstnancem a začal sprostě vykřikovat. Strážník se snažil muže umravnit, ten se ale namísto uposlechnutí výzvy otočil a se zaťatými pěstmi proti němu vykročil. Pak už šlo vše velmi rychle a agresor byl za pomoci donucovacích prostředků zpacifikován," dokončila mluvčí.

     Po zklidnění se dvaapadesátiletý muž podrobil dechové zkoušce, která vykázala pozitivní výsledek přes dvě promile alkoholu. Přivolaní policisté vyloučili spáchání trestného činu a muž tak odcházel z místa pouze s pokutou za přestupek proti veřejnému pořádku.

Foto ilustrační, stejné místo, podobný příběh, jen jiný opilec

Remont-car

Moderní multiznačkový autoservis s důrazem na kvalitu služeb a moderním pracovním prostředím Diagnostika Servis | Odtah | Likvidace pojistných událostí | Další služby