Foto

Opilý řidič nedal přednost tramvaji

Na místě zasahovaly všechny záchranné složky

25. června 2018 14:00 , aktualizace 14:51

Alkohol Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes před půl druhou odpoledne došlo v Plzni na Slovanské třídě ke střetu tramvaje číslo 1 a osobního vozidla značky Ford Focus.
     Řidič vozidla Ford jedoucí ve směru z centra na Slovany se snažil zaparkovat a nedal tak přednost tramvaji jedoucí ve stejném směru.          
     Během nehody došlo ke zranění a na místo tak vyrazily všechny záchranné složky. Záchranáři nakonec ošetřili pouze jednoho člověka, a to řidiče osobního vozu. "Muže jsme se středně těžkým poraněním transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.
     Policisté během prověřování okolností nehody zjistili, že řidič vozidla Ford narozený v roce 1952 byl pod vlivem alkoholu. Během orientační dechové zkoušky řidič nadýchal 0,6 promile alkoholu, řidička tramvaje měla test negativní.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!