Foto

Opilý řidič po havárii vylézal z vozu téměř po čtyřech

Vyjel ze silnice, zboural plot a nakonec zůstal ve svahu nad rodinnou zahradou

18. července 2021 19:58 , aktualizace 21:10

Alkohol

Partner článku – Jídlonoš

     Dnes kolem sedmé hodiny večer došlo v Čeminech k dopravní nehodě. Muž za volantem vozu Audi A6 jedoucí od Nové Hospody na Město Touškov nezvládl řízení, vyjel s vozem ze silnice, zboural plot a nakonec zůstal ve svahu nad rodinnou zahradou. "Lidé běželi k vozidlu, aby posádce pomohli, ale z auta to smrdělo jako z hospody a řidič málem vylézal po čtyřech," popsal nám okamžiky po nehodě svědek.
     Těsně poté kolem projížděli policisté, kteří zajistili posádku vozu Audi, jednalo se o tři muže a všechny podrobili dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která u řidiče ukázala 2,04 promile alkoholu. Ve vozidle mimo řidiče - cizince cestovali ještě dva muži, cizinec a Čech, jeden nadýchal 2,76 a druhý 3,10 promile. Cizinec, který řídil, byl bez dokladů a chvíli tvrdil, že je z Ukrajiny, pak zase, že je z Rumunska.

     Policisté řidiče převezli do zdravotnického zařízení k odběru krve a poté na záchytku. Po vystřízlivění bude muset prokázat svoji totožnost a pak ho čeká obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem omamné látky. 

Včera: 

"Já nikam nejedu," škytal opilec, načež nastartoval a rozjel se

"Já nikam nejedu," škytal opilec, načež nastartoval a rozjel se

"Já nikam nejedu," škytal opilec, načež nastartoval a rozjel se

18. 07. 2021, 15:55, aktualizace 18. 07. 2021, 21:48

Opilý muž zcela ignoroval hlídku a pokusil se z místa odjet


 


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí