Foto Video

Muž se zabil pádem ze střechy

Seniora v kritickém stavu do nemocnice transportoval vrtulník LZS, tam bohužel svým zraněním podlehl

4. července 2021 16:08 , aktualizace 17:15

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes ráno před devátou hodinou vylezl ve Stupně na Rokycansku muž narozený v roce 1942 na střechu svého domu, zřejmě s úmyslem pracovat na její opravě. Bohužel senior přecenil své síly, ze střechy ve výšce šesti metrů spadl a způsobil si velmi vážná zranění.
     Na místo vyjeli záchranáři jak pozemní cestou, tak i z letiště v Líních vzlétl vrtulník Letecké záchranné služby. Na pomoc vyrazili i hasiči z Břas a Radnic, kteří spolupracovali se záchranáři a také zajistili místo pro přistání vrtulníku. "Můžeme potvrdit, že dnes před devátou hodinou ranní vzlétla posádka Kryštofa 07 na pomoc muži po pádu ze střechy. Muž si pádem z šesti metrů způsobil mnohočetná poranění, která ho bezprostředně ohrožovala na životě. Letečtí záchranáři po zajištění životních funkcí muže transportovali ve vážném stavu na Urgentní příjem Fakultní nemocnice v Plzni," uvedla nám mluvčí Letecké záchranné služby.
     Muž bohužel v nemocnici, i přes veškerou snahu lékařů, svým zraněním nakonec podlehl. 


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!