Osmnáctiletá dívka se chtěla zabít

Tentokrát měla dívka velké štěstí v podobě pohotových policistů

19. prosince 2018 10:05 , aktualizace 10:05

Sebevraždy Záchrana života

Partner článku – Autosalon Dajbych

     V neděli se pohotovým policistům z obvodního oddělení Plzeň-střed povedlo zachránit lidský život mladé dívky. Bohužel občas dochází, zvláště u mladých lidí, k hádce či nedorozumění mezi partnery, které vyústí do zdánlivě neřešitelné situace. Mladí lidé pak své city nedokáží zvládnout a mohou mít pocit, že se jim zhroutil celý život.
     Velký problém nastává, když člověk vidí jediné východisko v sebevraždě a pokud v tu chvíli nepřijde pomoc rodiny či přátel, může dojít k tragédii. Sebevražda velmi mladých lidí bohužel není tak výjimečná, jak se může zdát a každoročně se s několika setkáváme.
     K takovému případu došlo právě v neděli v blízkosti náplavky řeky Radbuzy v centru Plzně. "Policisté obdrželi oznámení, že zde dochází k ústní rozepři mezi mužem a ženou  Po příjezdu na místo policejní hlídka uviděla dvě osoby v rozepři, při které se žena rozběhla směrem k zábradlí nad řekou, které překonala. V tom okamžiku policisté pohotově ženu zachytili a přetáhli zpět na chodník. Provedenou dechovou zkouškou u 18leté ženy nebyl zjištěn žádný alkohol. Vzhledem k tomu, že policisté pojali podezření, že by se situace u slečny mohla opakovat, přivolali Zdravotnickou záchrannou službu Plzeňského kraje, kteří si ji následně převzali do své péče," popsala dramatické chvíle mluvčí policistů.

Foto: PČR

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.