Foto

Osobní vůz se na dálnici D5 střetl s kamionem

Dvě dopravní nehody uzavřely dálnici z Plzně na Prahu

středa 20. dubna 13:08 , aktualizace 14:01

Dálnice Doprava Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – KS Therm

     Hned dvě dopravní nehody, ke kterým došlo krátce po sobě, komplikují dopravu na dálnici D5 u Rokycan ve směru na Prahu.

     K první nehodě došlo krátce po poledni na 55. kilometru dálnice ve směru z Plzně na Prahu, kde se střetly dvě dodávky. Tato nehoda se naštěstí obešla bez zranění a blokuje odstavný pruh.

     K další nehodě došlo ani ne o půl hodiny později na 60. kilometru dálnice D5 ve stejném směru na výjezdu z čerpací stanice Shell u Rokycan a střetl se při ní osobní vůz Suzuki Jimny s kamionem.
     Z místa bylo hlášeno zranění a zaklínění dvou osob a k nehodě proto vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření, zlikvidovali uniklé provozní kapaliny a asistovali záchranářům. kteří si do péče převzali zraněné.
      "Z místa transportujeme ženu narozenou v roce 1979 a nezletilou osobu se středně těžkými zraněními na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.
     "Z dosavadního šetření dopravních policistu vyplývá, že řidička osobního vozu narozená v roce 1979 při jízdě směrem na Prahu nedobrzdila za kolonou vzniklou v rámci předchozí nehody a zezadu narazila do před ní stojícího kamionu. Při nehodě utrpěla zranění ona i nezletilé dítě, které s ní ve voze cestovalo," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že policisté na místě u řidičů vyloučili požití alkoholu a nehodou se dále zabývají.

     Dálnice byla po dobu zásahu uzavřena, nyní již je průjezdná levým jízdním pruhem, ale tvoří se zde dlouhé kolony.


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.